Informace o pracovním místě

SVÁŘEČI CO2 *

POŽADUJEME: svářečský průkaz pro svařování v ochranné atmosféře CO2 (základní kurz 135 1.1), výhodou je, ale nepožadujeme, vyučení ve strojírenském oboru
NÁPLŇ PRÁCE: Jde o svařování ocelových dílů a konstrukcí ve výrobě technologických kontejnerů. Časová mzda - výše konkrétní mzdy se odvíjí od schopností zaměstnance, konkrétního zařazení v provozu a podle dosahovaného pracovního výkonu.
NABÍZÍME: prémie až 5 tis. měsíčně, odměny, příplatky, roční bonusy, dny pracovního volna navíc nad rámec dovolené, podnikové stravování, příspěvek na penzijní připojištění, zaměstnanecké bezúročné půjčky, firemní telefonní tarif.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky v čase 7:00 - 15:30 h. paní Mgr. Simona Hlaváčová na čísle:, popř. emailem na: nebo osobně na pracovišti.

Pracoviště: Leskovec, Leskovec
Datum nástupu: 06.05.2024
Mzda: 32 000 - 45 000 Kč/měs.
Počet míst: 3
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓