Informace o pracovním místě

Nástup možný ihned.
NÁPLŇ PRÁCE:
- vykládka a manipulace se zbožím v prostorách skladu
- příprava zboží na rozvoz k zákazníkům
- práce na denní a noční směny
- práce je svým charakterem vhodnější pro muže
POŽADUJEME:
- schopnost samostatné i týmové práce
- odpovědnost
- oprávnění k řízení motorových vozíků vítáno, možnost si u nás dodělat
NABÍZÍME:
- náborový příspěvek ve výši 30 000 Kč vázaný na 3 roky
- oběd zdarma nebo příspěvek na stravu ve výši 118 Kč v čistém za každou směnu
- příspěvek na nákupy ovoce 200 Kč/týden (10 800 Kč za rok)
- příspěvek na dovolenou 20 000 Kč (po odpracovaném 1. roce)
- podíly na výsledcích hospodaření v průměrné výši 40 000 Kč/rok
- možnost přivýdělku mimo pracovní úvazek
- možnost zisku odměn nad sjednaný mzdový výměr dle přístupu k práci a pracovním výsledkům
- příspěvek na konzumaci ovoce a zeleniny o přestávkách, dle vlastního výběru
- menší pracovní kolektiv
- vzdělávání a osobní rozvoj
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle mezi 7 - 14 hod nebo e-mailem na adresu:

Pracoviště: Valašské Meziříčí, Valašské Meziříč...
Datum nástupu: 01.04.2024
Mzda: 25 000 - 35 000 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)