„Ideální práce ve Vašem městě“

F&B Manager - Hotel Horal Rožnov p. R.

firma: BONISPOL, s.r.o.>>

Informace o pracovním místě

Nástup: od 1.12. 2017
Směnnost: turnusové směny (krátký (sudý týden) dlouhý (lichý týden))

Popis pozice:
Zodpovědnost za bezproblémový chod restaurace a přilehlých konferenčních prostor. Obecně: Plánování směn, objednávky zboží, organizace školení, oslav, svateb apod., komunikace s obchodními zástupci, dodavateli i zaměstnanci, kontrola dodržování hygienických standardů, atd.
Nabízíme:
Příspěvek na stravu, slevy na wellness služby a fitness.

Požadujeme

Vzdělání: minimálně středoškolské s maturitou (obor hotelnictví, turismus apod.), vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání vítáno.
Anglický jazyk na pokročilé úrovní + druhý jazyk výhodou.
Praxe výhodou.

DATUM NÁSTUPU: Dle domluvy
MZDA: 23 000-25 800 Kč/...
POČET MÍST: 1
ÚVAZEK: Plný
MINIMÁLNÍ VZDĚLÁNÍ: Středoškolské
FIRMA: BONISPOL, s.r.o.
LOKALITA: Rožnov pod Radhoštěm
  • ID INZERATU: 2527514
  • VLOŽENO: 19.10.2017
  • ZOBRAZENO: 84

Je někdo ve vašem okolí bez práce? Třeba je tato nabídka přímo pro něj! Sdílejte ↓↓↓