Rozšiřujeme dosavadní tým a do hotelu Kopanice hledáme kuchaře.
Přijmeme kuchaře/kuchařku na hlavní pracovní poměr.
Hledáme někoho se zkušenostmi a praxí, pozitivním přístupem k práci, odolností vůči stresu a přátelskou povahu.
V rámci pracovní doby je zajištěno stravování a pitný režim.
Benefitem je využívání hotelového wellness zcela zdarma, sleva na masáže a procedury a sleva na ubytování v hotelu pro rodinné příslušníky.
Pracovní doba je formou krátký/ dlouhý týden.
Náplň práce: příprava a výdej pokrmů pro nehotelové i hotelové hosty, příprava polopenzí, občasná příprava rautů a udržování kuchyně v čistotě.
V případě zájmu je možnost využívání služebního bytu, který se nachází přímo v hotelu.
Těšíme se na našeho nového kolegu!

Požadujeme

- Zkušenosti s přípravou jídel, smysl pro čistotu.
- Směny krátký / dlouhý týden.
- Chuť pracovat a zapálením pro gastronomii.
- Smysl pro zodpovědnost a týmového ducha.
- Pečlivost a samostatnost.

Nabízíme

JISTOTA ZAMĚSTNÁNÍ
- zaměstnání na HPP
- atraktivní mzda - vše dle domluvy
- odpovídající a férové finanční ohodnocení s možností navýšení
- příjemnou atmosféru na pracovišti
- odpovídající čas na zaučení
- slevu na produkty z restaurace
- využití welness
- možnost přespávání mezi směnami po předchozí domluvě

Pracoviště: Žítková, Žítková
Datum nástupu: Ihned
Mzda: Dle domluvy
Počet míst: 2
Úvazek: Plný, Zkrácený
Vhodné i pro: Absolventi, Práce vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny
Min. vzdělání: Středoškolské
Firma: JIFI s.r.o.
Zadavatel: Lukáš Pavlík
Lokalita: Uherský Brod
JIFI s.r.o.

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.