Informace o pracovním místě

pracoviště Ranč Kostelany

- Náplň práce: zodpovědnost za kompletní servis pro hosty, servírování a podávání nápojů a jídel, poskytnutí bližších informací o konzumovaných nápojích a pokrmech, zajištění objednávek a jejich doručení ke konkrétním hostům, zajištění úklidu stolů a postarání se o použité předměty, účtování plateb (práce s hotovostí) a obsluha pokladny, další pomocné aktivity dle potřeby a pokynů nadřízeného

- Požadavky: chuť do práce a zájem se učit novým věcem, vše potřebné vás rádi naučíme, prozákaznický přístup, časovou flexibilitu, spolehlivost, dochvilnost a samostatnost

- pracovní doba: střídání krátký/dlouhý týden, nástup možný ihned

- Nabízíme: osobní mzdové ohodnocení skládající se z několika motivačních složek (individuální měsíční prémie do výše 15% a pak další pohyblivé složky mzdy), zvýhodnění firemní stravování, po určité době příspěvek na penzijní připojištění a řada dalších benefitů

- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: příp. kontakt telefonicky Po-Pá, 8:00 - 15:00 hod. (pan Tomšej, tel.:.

Pracoviště: Roštín, Roštín
Datum nástupu: 02.05.2024
Mzda: 24 000 - 28 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.