Informace o pracovním místě

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: poskytovaní zdravotní péče v souladu s právními předpisy a standardy, práce se zdravotnickou a ošetřovatelskou dokumentací a informačním systémem zdravotnického zařízení v rámci svěřených kompetencí, péče o hygienu prostředí, provádění desinfekce okolí pacienta, doprovod nebo převoz pacienta k vyšetření, ošetření nebo přemístění na jiné oddělení nemocnice, v případě potřeby do jiného zdravotnického zařízení, pomoc s ukládáním přijatých pacientů na oddělení dle pokynů lékaře, příjem, uložení a výdej svršků pacienta, transport biologického a zdravotnického materiálu do laboratoří, CS, lékárny, mytí a desinfekce zdravotnických pomůcek, přístrojů, skříněk a polic, osvětlovacích panelů nad lůžky, lůžek a nočních stolků, pokud nelze mýt v centrální umývárně, provádění desinfekce a přípravy pomůcek ke sterilizaci, udržovaní transportních vozíků sloužících k přepravě pacientů, kontrola jejich čistoty a funkčnosti, provádění přejímání a manipulace s prádlem dle hyg.-epid. Řádu, podílení se na přebírání, kontrole, doplňování a manipulaci se zdravotnickým materiálem, dovoz stravy a ohřev stravy, sběr a příp. mytí nádobí po jídle, úklid stolů po jídle příp. kuchyňky, estetická úprava stravovacího prostředí, podílení se na zajišťování hygienické péče o pacienta, koupele, polohování, provádění úprav lůžka
- Požadavky pro vznik pracovního poměru: odborná způsobilost k výkonu povolání podle zákona č. 96/2004 Sb. (lze doplnit formou kurzu i po nástupu do zaměstnání), ochota pracovat v nerovnoměrně rozvržené pracovní době včetně víkendů a svátků, samostatnost, odolnost vůči stresu, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost
- vhodné i pro zahraniční pracovníky, podmínkou zdravotní vzdělání a komunikativní znalost českého jazyka
- nástup možný ihned, doba určitá 1 rok s možností prodloužení, plný pracovní úvazek, možnost zkráceného úvazku 20 hod./týden, směnný pracovní režim, denní směny včetně víkendů, bez noční práce, plat od 26.310,- Kč plus zákonné příplatky (dle NV č. 341/2017 Sb., ve znění pozdějších předpisů),
- Benefity: po uplynutí zkušební doby osobní příplatek, výkonnostní odměny, 5 týdnů dovolené, benefitní program
- Kontakt telefonicky Po-Pá 06:30 - 14:00 hod., osobně po předchozí domluvě pondělí 08.00 - 10.00 hod., paní Procházková, tel.:, příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: Do předmětu emailu uveďte název pozice "Ošetřovatel/ka"

Pracoviště: Kroměříž, Kroměříž
Datum nástupu: 02.04.2024
Mzda: 26 310 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓