Informace o pracovním místě

pracoviště Kvasice
- Náplň práce: Komplexní koordinace ekonomické, personální, technické, provozní, majetkové a organizační správy zařízení sociálních služeb, popřípadě správu dalších oborů činnosti zařízení
- Požadujeme: Vysokoškolské vzdělání získané v bakalářském nebo magisterském studijním programu, praxe v oboru sociálních služeb vítána, znalost zákona č. 108/2006 Sb., zákon o sociálních službách výhodou, zodpovědnost a vysoké pracovní nasazení, odolnost proti stresu, samostatnost, komunikativnost, pozitivní přístup k zaměstnancům
- Nabízíme: Doba určitá s možností přechodu na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené (1 den sick day), osobní ohodnocení, příplatek za vedení, příjemnou pracovní atmosféru, možnost vzdělávání, podmínky pro seberealizaci a sebezhodnocení
- Zájemci o tuto pracovní pozici zašlou profesní životopis a motivační dopis na adresu: Sociální služby Haná, p. o., Parková 21, Kvasice, 768 21 nebo elektronicky na e-mailovou adresu

Pracoviště: Kvasice, Kvasice
Datum nástupu: 01.04.2024
Mzda: 26 600 - 37 170 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Sdílejte pracovní nabídku...