Informace o pracovním místě

pracoviště Hulín
- Náplň práce: Provádí přípravu vodičů a el.rozvodů, Sestavuje jednotlivé el. Komponenty, provádí jejich propojení, Provádí celkovou montáž pro expedici, Provádí celkovou montáž, seřízení strojů u zákazníků v tuzemsku i v zahraničí.
- Požadavky: vyučení v oboru elektro, vyhláška 50, praxe montéra nebo servisního technika obráběcích strojů nebo strojních zařízení, čtení elektro schémat, základní uživatelské znalosti PC, řidičský průkaz B, angličtina B1, ochota cestovat, prozákaznický přístup
- Výhodou: základní znalost řídících systémů Siemens, Fanuc, znalost dalšího světového jazyka
- Benefity: náborový příspěvek 40.000 Kč
- Kontakt telefonický Po-Pá, 8:00-14:00 hod. (paní Pospíšilová, tel:, nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: Do předmětu e-mailu uveďte název pozice, o kterou se ucházíte.

Pracoviště: Hulín, Hulín
Datum nástupu: 03.06.2024
Mzda: 30 000 - 35 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)