Informace o pracovním místě

pracoviště Hulín
- Náplň práce: Opravy strojního druhu, Zajišťuje provádění garančních a mimogarančních oprav všech druhu, elektro běžného a preventivních servisu u zákazníků v tuzemsku i v zahraničí, Provádí montáže a uvádí výrobky do provozu a zaškoluje obsluhu a údržbu u zákazníků
- Požadavky: vyučení ve strojírenském oboru, praxe montéra nebo servisního technika obráběcích strojů nebo strojních zařízení, čtení strojních výrobních výkresů a montážních sestav, angličtina B1, základní uživatelské znalosti PC, Android, řidičský průkaz B, vazačské zkoušky, ochota cestovat, prozákaznický přístup
- Výhodou: základní znalost řídících systémů Siemens, Fanuc, znalost dalšího světového jazyka
- Benefity: náborový příspěvek 40.000 Kč
- Kontakt telefonický Po-Pá, 8:00-14:00 hod. (paní Pospíšilová, tel:, nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: Do předmětu e-mailu uveďte název pozice, o kterou se ucházíte.

Pracoviště: Hulín, Hulín
Datum nástupu: 03.06.2024
Mzda: 36 000 - 40 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓