Informace o pracovním místě

pracoviště Hulín

- Náplň práce: Pomocné a manipulační práce ve skladu logistického centra, Nakládka a vykládka zásilek z / na dopravní prostředek, Snadná obsluha sestavy výsuvných teleskopů a válečkových dopravníků, Používání jednoduchých strojů a zařízení, Provádění denní údržby a drobných oprav dle pokynů, Mytí a čištění dopravních prostředků, dopravní techniky a technologických prostor, Občasné řízení motorových vozidel

- Požadavky: Řidičský průkaz sk. B / výjimečně lze i bez, zdravotní způsobilost k výkonu práce - fyzicky náročnější práce

- Nabízíme: Nástup možný ihned, Pracovní doba: Pondělí - Pátek 6:00 - 08:00 hod. / 14:00 - 20:00, Příspěvek na dopravu / až 100 L do soukromého vozu s výraznou slevou, Příspěvek na pracovní obuv, Volné víkendy a státní svátky, možnost práce i na dohodu o provedení práce

- Kontak telefonicky Po - Pá, 9 - 15 hod. (paní Karkusová, tel.: , příp. své písemné žádosti se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail:

Pracoviště: Hulín, Hulín
Datum nástupu: 15.04.2024
Mzda: 31 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.