Informace o pracovním místě

Náplň práce:
- Udržování stávající obchodní a distribuční sítě partnerů (Velkoobchody Elektro)
- Pravidelné návštěvy obchodních partnerů
- Školení zaměstnanců partnerů, zavádění novinek do sortimentu
- Podpůrné marketingové a motivační aktivity
- Pravidelné vyhodnocování prodejů
- Základní technická podpora partnerů

Požadujeme

- Střední odborné (elektrotechnika, stavební, strojní) vzdělání nebo vysokoškolské vzdělání
- Praxe v prodeji 5 let
- Aktivní přístup
- Samostatnost
- Solidní vystupování
- Možnost pravidelných služebních cest – min. 3x týdně, vč. návštěv mateřské firmy na Moravě

Nabízíme

- Nadstandardní platové ohodnocení + kvartální a roční bonusy
- Práce v inovativní firmě s 30-ti letou tradicí
- 5 týdnů dovolené
- Služební auto a telefon
- Práce s exkluzivní produktovou skupinou a odborném kolektivu

Pracoviště: Palackého 493, Holešov
Datum nástupu: Dle domluvy
Mzda: Dle domluvy
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské
Firma: ELKO EP, s.r.o.
Zadavatel: Kateřina Teufel
Lokalita: Holešov
ELKO EP, s.r.o.

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓