Informace o pracovním místě

pracoviště Holešov

- Náplň práce: návrh a realizace konstrukčních řešení dílů, komponentů a následně i celých strojů, kreslení plechových dílů a svařovaných sestav, tvorba 2D výkresů a 3D modelů, tvorba kompletní výkresové dokumentace, technická příprava pro výrobu, spolupráce s výrobou a nákupním oddělením

- Požadujeme: učební obor zakončený maturitou, středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru, znalost 3D CAD programů (CREO výhodou), základní znalost anglického či německého jazyka, řidičský průkaz sk. B, zodpovědný přístup, samostatnost a spolehlivost, schopnost pracovat v týmu a komunikace s ním

- Výhodou: praxe ve strojírenském oboru na obdobné pozici výhodou, znalost a zkušenosti s konstrukcí plechových dílů výhodou

- Nabízíme: zajímavou a různorodou práci ve specifickém oboru, nástup možný ihned/dle domluvy, možnost osobního a profesního růstu, zaškolení v dané problematice, flexibilní začátek / konec pracovní doby, možnost částečného homeoffice, káva, nápoje, příspěvek na stravenky, benefity a bonusy na základě pracovních a hospodářských výsledků, parkování přímo u firmy

- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: příp. kontakt telefonicky Po-Pá, 8:00 - 14:30 hod. (paní Belzová, tel:.

Pracoviště: Holešov, Holešov
Datum nástupu: 02.05.2024
Mzda: 35 000 - 45 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓