Informace o pracovním místě

Další požadavky:
" svářečský průkaz zkoušky ZK 111 1.1 nebo ZK 135 1.1 nebo ZK 141 1.1,
" úřední zkoušky dle ČSN EN ISO 9606-1 výhodou,
" řidičské oprávnění skupiny B,
" spolehlivost, pečlivost.
Pracovní náplň:
" výroba a montáže ocelových konstrukcí a technologických zařízení,
" provádění údržbářských a opravárenských prací strojního zařízení na CHÚ,
" montáže na odloučených pracovištích,
" svářečské práce,
" řidič referentských vozidel,
" obsluha technologických zařízení,
" v prostojovém období provádění náhradních prací na pracovištích o. z. GEAM,
oprava a údržba budov, komunikací a zatravněných ploch, natěračské práce.
Nabízíme:
" zajímavé zaměstnání v oboru,
" pevnou pracovní dobu,
" nadstandardní zaměstnanecké benefity (dle platné kolektivní smlouvy a zásad FKSP):
- dovolená v délce 6 týdnů,
- měsíční prémie,
- mimořádná roční odměna,
- odměny při pracovních a životních výročích,
- příspěvek na stravování,
- příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění.

Pracoviště: Dolní Rožínka, Dolní Rožínka
Datum nástupu: 03.06.2024
Mzda: 31 000 - 33 000 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.