Informace o pracovním místě

Náplň práce

Provozní a organizační vedení prodejny.
Personální zabezpečení - nábor, plánování docházky, kontrola práce, zpětná vazba, bezpečnost, dodržování Zákoníku práce apod.
Předávání znalostí a dohled nad rozvojem odborných znalostí svých podřízených.
Zodpovědnost za chod a ekonomické ukazatele prodejny.
Jednání s dodavateli, nákup zboží - udržování optimální skladové zásoby.
Aktivní oslovování a odborné poradenství našim zákazníkům.
Vyřizování reklamací a stížností zákazníků.
Podílet se na všech provozních činnostech na prodejně.
Pravidelný reporting vedení společnosti.

Očekáváme od Vás

Zkušenost s vedením menšího týmu a prodejny.
Alespoň základní znalosti sortimentu barvy-laky.
Obchodní duch a manažerské schopnosti.
Výbornou komunikační zdatnost.
Příjemné a vstřícné jednání se zákazníky i kolegy.
Spolehlivost a zodpovědný přístup.
Znalost práce na PC (plánování docházky, objednávky, příjem, komunikace).
Chuť prohlubovat své znalosti a učit se novým věcem.

Nabízíme Vám

Fixní mzdu a dosažitelné měsíční bonusy.
Výrazné slevy na náš sortiment.
Příspěvek na stravu až 2700 Kč.
Odměny za životní a firemní jubilea.
Sick days 5 dnů.
Vzdělávací kurzy, školení.
Firemní akce.
Maximální podporu tvého nadřízeného nejen v době adaptace.

Pracoviště: Velké Meziříčí, Velké Meziříčí
Datum nástupu: 01.04.2024
Mzda: 44 000 - 80 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)