Hledáme vhodného pracovníka / pracovnici na pozici: Laborant/ka vývojové laboratoře
Náplň práce:
" Spolupráce na vývoji čisticích a kosmetických produktů - příprava laboratorních vzorků
" Provádění testů účinnosti a stability
" testování surovin pro jednotlivé aplikace, komunikace s dodavateli surovin
" provádění vstupní a výstupní kontroly
" vypracování technologických postupů pro zavedení produktů do výroby, evidence receptur, kalkulace
" spolupráce při zavádění nových/inovovaných produktů do výroby
" stanovení parametrů výstupní kontroly pro laboratoř kontroly kvality
" základní orientace v chemické legislativě
Požadujeme:
" SŠ/VŠ vzdělání chemického směru
" znalost práce v laboratoři
" práce na PC - Windows, MS Office, Outlook, internet
" znalost AJ výhodou - zejména pro studijní účely, komunikace s dodavateli
" organizační schopnosti
" flexibilita, samostatnost, komunikativnost, pečlivost, ochota se vzdělávat a odborně růst
Co Vám můžeme nabídnout:
" práci ve stabilní české společnosti a přátelském pracovním kolektivu
" kreativní práci s možností podílet se na vývoji nových produktů
" mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti práce
" možnost profesního, osobního a finančního růstu, zvyšování kvalifikace formou kurzů a odborných školení
" zaměstnanecké benefity (stravenky, sick days, zaměstnaneckou slevu na výrobky, firemní akce atd.)
- nástup možný dle dohody
První kontakt emailem:

Pracoviště: Bystřice nad Pernštejnem, Bystřice ...
Datum nástupu: 23.04.2024
Mzda: 29 000 - 35 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!