Informace o pracovním místě

ZamK;
OBSLUHA SVAŘOVACÍHO ROBOTA Středně velká strojírenská firma IMETAL s.r.o. s provozovnou v Bystřici nad Pernštejnem hledá nového kolegu na pozici Obsluha svařovacího robota. Máme dlouholetou zkušenost v přesném strojním obrábění strojních dílů se zaměřením na frézovací a soustružnické operace. Jsme součástí holdingu JPS Group a spolehlivý dodavatel pro české i zahraniční firmy. Nástup možný ihned.
Náplň práce:
- obsluha svařovacího robota
- vizuální kontrola svarů
- základní údržba
Požadujeme:
- technické vzdělání výhodou
- spolehlivost, manuální zručnost, pečlivost
- zkušenost s obsluhou automatických linek či robotů výhodou
Nabízíme:
- zázemí stabilní a prosperující společnosti
- postupný adaptační proces
- atraktivní finanční ohodnocení
Mzdové podmínky
- od 160,- Kč/h (úkolem 180,- Kč/h), mzdové ohodnocení podle výkonu
zvláštní prémie, ubytování pro azylanty, možnost si napracovat hodiny, příspěvek na
stravování, odměny dle výkonu práce
První kontakt telefonicky;

Pracoviště: Bystřice nad Pernštejnem, Bystřice ...
Datum nástupu: 15.04.2024
Mzda: 26 000 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓