Informace o pracovním místě

ZamK;
Strojírenská firma IMETAL s.r.o., součást holdingu JPS Group hledá do své provozovny v Bystřici nad Pernštejnem nového kolegu na pozici SKLADNÍK. Ideální kandidát by měl být plný energie, učenlivý, měl by u práce přemýšlet, a když se sejde více požadavků, neměl by ztrácet hlavu. Praxe ve strojírenství je vítána, ale důležitější je pro nás potenciál. Práce je vhodná jak pro ostříleného profesionála, tak i pro schopného absolventa.
Náplň práce:
- Materiálové a logistické zajištění výroby - zásobování, nákup
- Příjem a výdej skladových položek, materiálu, nářadí a nástrojů
- Vstupní kontrola přijatého materiálu
- Inventury
- Expedice výrobků a subdodávek
- Evidence ochranných prostředků, kontrola dodržování BOZP ve skladu
- Spolupráce s ostatními odděleními, vedením firmy a společnostmi v rámci holdingu
Požadujeme:
- Oprávnění na vysokozdvižný vozík
- Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- Dobrou znalost práce s PC, excel výhodou
- Znalost skladového hospodářství
- Praxe ve strojírenství výhodou
- Dobré organizační schopnosti, samostatnost
- Systematičnost, pružnost
Nabízíme:
- Přátelské pracovní prostředí
- Kvalitní zaškolení a vedení v prvních týdnech
- Zajímavou práci v perspektivním oboru
- Zázemí úspěšné strojírenské firmy
- Příspěvek na stravování
Nepřejeme si být kontaktováni pracovními agenturami. Děkujeme.
Mzda: od 26.000,- Kč
zvláštní prémie, ubytování pro azylanty, možnost si napracovat hodiny, příspěvek na
stravování, odměny dle výkonu práce
První kontakt telefonicky;

Pracoviště: Bystřice nad Pernštejnem, Bystřice ...
Datum nástupu: 15.04.2024
Mzda: 26 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.