Informace o pracovním místě

Pracovní náplň:

o pod odborným dohledem všeobecné sestry nebo jiného zdravotnického pracovníka způsobilého k poskytování ošetřovatelské péče bez odborného dohledu provádí pomocné

a obslužné činnosti nutné pro poskytování ošetřovatelské péče, preventivní, léčebné

a diagnostické péče.

Požadujeme:

o akreditovaný kvalifikační kurz sanitář (certifikovaný kurz),

o zdravotní způsobilost k výkonu práce a fyzickou zdatnost,

o smysl pro týmovou práci,

o trestní bezúhonnost.

Nabízíme:

o perspektivní a stabilní zaměstnání na akreditovaném pracovišti,

o 4. platová třída,

o dovolená 25 dnů,

o benefity:

- příspěvek na závodní stravování,

- příspěvek na penzijní připojištění,

- zvýhodněné ceny volání pro zaměstnance a jeho rodinu,

- příspěvek na sportovní a kulturní aktivity,

- příspěvek na očkování proti chřipce, klíšťové encefalitidě a hepatitidě,

- nepeněžní dary při životním jubileu 50, 55 a 60 let věku,

- finanční odměny (dárci krve, odchod do důchodu, životní výročí 50 let věku - nutnost trvání pracovního poměru min. 5 let).

Pracoviště: Třebíč, Třebíč
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 23 900 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.