Informace o pracovním místě

Popis pozice:

• vývojová a inženýrská práce v rámci projektů a zakázek v oblasti technologií odpadů a

jednoúčelových průmyslových strojních a procesních zařízení,

• návrhová a konstruktérská činnosti v nejmodernějších systémech 3D SolidWorks,

• spolupráce při montáži a oživování zařízení,

• spolupráce při řízení projektů,

• zapojení do výzkumu a vývoje,

• vhodné i pro absolventy.

Požadujeme:

• VŠ strojní a technické zaměření,

• zodpovědnost a samostatnost,

• kreativní člověk s analytickým a logickým myšlením,

• nepožadujeme praxi, vše Vás rádi naučíme,

• komunikativní dovednosti pro práce v týmu,

• znalost 3D SolidWorks výhodou.

Nabízíme:

• finanční ohodnocení v rozmezí od 30.000 do 45.000 Kč v závislosti na zkušenostech,

• práce na plný úvazek, dlouhodobá perspektiva,

• úzká spolupráce s výzkumem na vysokých školách pod vedením zkušených pracovníků,

• spolupráce na vývoji dynamicky se rozvíjejících směrů, jako například vodíkové technologie a

nakládání s odpady,

• možnost homeoffice, volná pracovní doba,

• nabízíme rozvoj v jazykových i jiných dovednostech,

• zázemí úspěšně rozvíjející se společnosti, která je součástí velkých firem,

• práce v mladém a přátelském kolektivu,

• jednorázový bonus za znalost 3D SolidWorks po zkušební době 10.000 Kč.

Pracoviště: Okříšky, Okříšky
Datum nástupu: 01.03.2024
Mzda: 30 000 - 45 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓