Informace o pracovním místě

Co vás čeká:
Do Restaurace u Cafourků v Náměšti nad Oslavou , hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici číšník/servírka. Jedná se o směnný provoz krátký / dlouhý týden.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
- Vyučení v oboru nebo praxe v oboru
- Příjemné vystupování, komunikativnost
- Pozitivní přístup, týmový duch a pracovitost
- Flexibilitu, samostatnost a spolehlivost
- Chuť učit se novým věcem
- Co neumíte, to Vás rádi naučíme.

Požadavky:
- zodpovědnost za kvalitní a pečlivou obsluhu hostů restaurace
- péče o hosty, aktivní přístup, podávání informací
- práce s pokladním systémem a následné vyhotovení účtů
- spolupráce s celým týmem restaurace
- příprava prostření stolů, starost o čistotu celé restaurace
- servírování pokrmů a nápojů

Pracoviště: Náměšť nad Oslavou, Náměšť nad Osla...
Datum nástupu: 01.04.2024
Mzda: 25 000 - 27 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)