Požadujeme: SOU technického zaměření, manuální zručnost, spolehlivost, znalost zacházení s měřícími zařízeními
Výhodou: praxe na obdobné pozici, seřizování svařovacích robotů Yaskawa a VZV průkaz
Podmínkou: svářecí průkaz - ZK 135 1.1.

Náplň práce: seřízení a nastavení zařízení na svěřené výrobní hale, provádí uvolnění výroby dle kontrolní dokumentace, zajišťuje vstupní školení pro nové zaměstnance na dané pracoviště, zajišťuje rozdělení zaměstnanců a jejich prací na směnách dle výrobního plánu, zajišťuje výrobu dle výrobního plánu, řešení drobných poruch a důvodů zastavení výroby, preventivní údržba, interní manipulace na své směně

Nabízíme: zaučení na nabízenou pracovní pozici, odborná školení, další benefity a sociální program společnosti bude upřesněn při osobní schůzce.

Pracoviště: Kamenice nad Lipou, Kamenice nad Li...
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 28 000 Kč/měs.
Počet míst: 3
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓