Do potravinářského podniku s dlouhodobou působností na trhu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici: Pracovník kontroly kvality. Místo výkonu práce: Humpolec

Požadujeme:

- SŠ / VŠ vzdělání se zaměřením na chemii, potravinářství, mikrobiologii

- znalost práce na PC (Microsoft Office)

- znalost systému a práce v SAP - výhodou

- znalost potravinářské legislativy

- samostatnost, flexibilita, komunikativnost a loajalita

- vytrvalost, pečlivost a rozhodnost

- odolnost vůči stresu

- schopnost týmové práce

- ochota pracovat ve dvousměnném provozu

- minimálně 2 roky praxe jako Pracovníka kontroly kvality v potravinářském podniku

Pracovní náplň:

- kontrola nad správností probíhajících výrobních procesů

- kontrola kvality surovin, polotovarů, hotových výrobků a obalových materiálů

- provádění zkoušek v rámci výrobního režimu vstupní kontroly materiálu a surovin

- kontrola správného značení finálních výrobků

- kontrola výrobních postupů (v rámci HACCP)

- odběr vzorků, mikrobiální vyhodnocování, kontrola fyzikálních a chemických parametrů

- senzorické hodnocení surovin, finálních výrobků

- monitorování prostředí, produktu, kontrola hygieny na provoze

- spolupráce na budování, udržování a rozvíjení systému kvality a bezpečnosti potravin

- spoluzodpovědnost za hygienu závodu

- aktivní účast při auditech zákazníků a certifikačních auditech

- spolupráce na zjišťování kořenových příčin nedostatků při výrobě a ověřování účinnosti nápravných opatření

Nabízíme:

- pracovní smlouva, po roce možnost prodloužení na dobu neurčitou

- práci na plný úvazek

- perspektivní práci v dlouhodobě stabilní společnosti

- příležitost pracovního rozvoje v rámci firemní struktury

- příjemné pracovní prostředí

- podpora vzdělávání, možnosti školení

- komunikace v systému MS Office 365

Pracoviště: Humpolec, Humpolec
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 29 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓