Náplň práce: realizace a servis požárních, zabezpečovacích, kamerových a dalších slaboproudých systémů, účast na zakázkách v celé ČR
Požadujeme: flexibilitu, poctivost, samostatnost a spolehlivost, vysoké pracovní nasazení a týmovou spolupráci, elektrotechnické vzdělání výhodou, zkušenosti s montáží slaboproudých systémů výhodou, analytické myšlení a systémový přístup k řešeným problémům
Nabízíme: zajímavou práci ve stabilní české společnosti, motivující finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity, profesionální přístup, možnost profesního rozvoje a růstu, možnost seberealizace a účast na zajímavých projektech, příjemné pracovní prostředí a pohodový kolektiv, zajištění potřebných školení a kvalifikací

Místo výkonu práce: ČR, Praha, Humpolec

Pracoviště: Humpolec, Humpolec
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 30 000 - 40 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓