Informace o pracovním místě

.Jaká je náplň práce?

Vaším úkolem bude kompletní řízení nových projektů ve všech jeho fázích (plánování, organizace, řízení a kontrola realizace atp.).

Mezi hlavní úkoly bude patřit:

o zodpovědnost za nové projekty a převody výroby a technologií

o spolupráce se sesterskými společnostmi na identifikaci a převodu vhodných projektů

o vytváření, správa a aktualizace časových plánů projektů

o dohlížení na plnění úkolů projektů a dokumentace

o řízení kooperací a subdodávek

o monitorování plnění milníků projektů a KPI

o organizace práce projektového týmu a spolupráce s ostatními útvary

o zajištění komunikace v rámci firmy a se zákazníkem

o organizace pravidelných projektových schůzek.

Jakého člověka hledáme?

Projektový manažer je náročná, ale důležitá role, která vyžaduje organizační schopnosti, vůdčí dovednosti a flexibilitu.

Jako vhodný kandidát byste měl/a mít:

o min. SŠ vzdělání technického zaměření, nejlépe z oboru strojírenství

o znalost výkresové dokumentace a výrobních procesů

o komunikativní znalost anglického jazyka (alespoň B2)

o schopností řídit plánování, finanční aspekty a týmy projektů

o zkušeností s řízením časového rámce, zdrojů, integrace a změn v projektech

o schopností řídit rizika a informace v projektech

o schopností kontrolovat a hodnotit kvalitu a výsledky práce podřízených.

Co Vám u nás nabízíme?

Mzdu dle zkušeností a praxe.

Odměnu za podíl na hospodářském výsledku společnosti (13. plat).

Benefity:

o 5 týdnů dovolené

o dotované závodní stravování

o příspěvek na penzijní nebo životní připojištění

o příspěvek na dopravu do zaměstnání

o možnost ubytování za cenově výhodných podmínek

o zvýhodněné telefonní tarify O2

o věrnostní odměny (dle délky pracovního poměru, …)

o další zaměstnanecké benefity a výhody (finanční podpora volnočasových aktivit z oblasti sportu a kultury, slevy na produkty a služby našich obchodních partnerů...)

První kontakt osobně v čase 8:00-15:00 hod., e-mailem nebo telefonicky v čase po-pá 7:00-15:30 hod.

Pracoviště: Třešť, Třešť
Datum nástupu: 09.04.2024
Mzda: 40 000 - 60 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓