Specialista přeprav nebezpečných látek

Máte zkušenosti z oblasti přepravy či skladování nebezpečných látek? Disponujete certifikací ADR či RID? Jste ochoten/ochotna se dále vzdělávat? Pak čtěte dál...
... do nově vznikajícího oddělení železniční přepravy nebezpečných látek hledám kolegu, který by převzal zodpovědnost za implementaci, dodržování a kontrolu legislativních požadavků v běžném provoze. Pokud máte tyto zkušenosti, hledáte pestrou práci s vysokou mírou seberealizace, nebaví Vás stereotyp a uvítáte možnost nesedět jen u PC, ale i cestovat v rámci ČR, jste náš člověk!
Náplň práce:

• zodpovědnost za dodržování legislativy ve svěřené oblasti
• implementace novinek do fungování přeprav
• nastavování procesů v rámci železniční přepravy
• komunikace s jednotlivými pobočkami v ČR
• komunikace s přepravci
• školení zaměstnanců a tvorba interní řízené dokumentace

Požadujeme

• SŠ/VŠ technického směru
• osvědčení ADR a RID (alespoň 1 z nich a ochota k dalšímu vzdělání)
• dobrá orientace v příslušné legislativě
• řp. B a ochota ke služebním cestám v rámci ČR
• pečlivost, zodpovědnost
• analytické a koncepční schopnosti

Nabízíme

• stabilní zaměstnání se služebním automobilem
• 5 týdnů dovolené
• 3 sickdays
• dotované stravenky
• příspěvky na volnočasové aktivity
• příspěvek na penzijko
• a další benefity...

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Datum nástupu: Dle domluvy
Mzda: 53 000 - 55 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské
Firma: Manpower
Zadavatel: Barbora Sýkorová
Lokalita: Jihlava
Zavolat: Zobrazit kontakt
Manpower

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.