Místo výkonu práce: Sídliště Janštejn č.ev.39, 588 52 Horní Dubenky, okr.Jihlava

Náplň práce:

- personální agenda svěřených zaměstnanců

- administrativa spojená s nástupy, průběhem zaměstnání a výstupy zaměstnanců

- zpracování podkladů pro měsíční výpočet mzdy

- práce s daty, dodržování pravidel odměňování

- po zaškolení pomoc s výpočtem mezd svěřených zaměstnanců

- pravidelný reporting dat na měsíční bázi

Očekáváme:

- SŠ ekonomického směru výhodou

- zkušenosti na podobné pozici

- obecná znalost zákoníku práce

- pečlivost, samostatnost a svědomitost

- ochota se naučit zpracování podkladů pro mzdy

- komunikační a organizační schopnosti

- kolegiální přístup, empatický přístup, ambice pro kariérní růst

Nabízíme:

- zaměstnanecké výhody

- zajímavou, pestrou a samostatnou práci, díky které se můžete seberealizovat ve firmě, která expanduje na zahraničních trzích v oblasti bytového designu

- pracovní telefon a notebook

- možnost osobního rozvoje a vzdělávání, jazykové kurzy

- 1 den v týdnu Home office dle dohody

- dárek při životních událostech

- nabídka firemních akcí

- zvýhodněné služby mobilního operátora

- zaměstnanecké slevy

První kontakt e-mailem, nebo telefonicky v čase 8:00-16:30 hod.

Pracoviště: Horní Dubenky, Horní Dubenky
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 25 000 - 36 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓