Informace o pracovním místě

Náplň práce:
- práce s pacienty
- asistence u křesla , včetně menších chirurgických výkonů, příprava a péče o nástroje a vybavení ordinace, desinfekce a sterilizace, provádění OPG, RTG , schopnost efektivně organizovat práci lékaře i chodu ordinace (objednávky pacientů, materiálu, atd. )
Pacienti jsou často cizinci, proto je alespoň základní ruština , angličtina nezbytná.

Požadavky:
- absolvování kurzu 'Zubní instrumentářka' podmínkou
- ukončené SŠ vzdělání (Maturitní zkouška) v oboru výhodou
- nostrifikace a zdravotnický obor je velkou výhodou
- nadstandardní osobní přístup, dostatek empatie
- pečlivost, zodpovědnost za vykonanou práci
- zkušenost s prací v zubní ambulanci - Xdent

V případě zájmu zašlete profesní životopis na e-mail:

Pracoviště: Jihlava, Jihlava
Datum nástupu: 01.04.2024
Mzda: 25 000 - 35 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓