Informace o pracovním místě

HLAVNÍ NÁPLŇ PRÁCE:
Vaším úkolem bude hlavně pracovat na inspekčním stole, kde Vám pod rukou budou jezdit ovoce z celého světa.
Nebudete muset tahat žádná těžká břemena.
Jedná se hlavně o vizuální kontrolu.
Práce je vhodná i pro maminky na rodičovské a i pro absolventy.
Není se čeho bát, jsme přátelský kolektiv kolegů a tato pozice je nově vytvořená pro pomoc s optimálním fungováním výrobních procesů.
Nastup: ihned
POŽADUJEME:
Praxe na obdobné pozici výhodou
Komunikativnost
Dobré organizační schopnosti
Pečlivost, zodpovědnost a spolehlivost
NABÍZÍME:
Individuální přístup vedení a majitele - nejsme korporát, uvítáme inovativní myšlení
Možnost osobního růstu a odborné kvalifikace - co bude potřeba tě naučíme
Silné zázemí kolegů a firemní kultury - poradíme, pomůžeme a až se zaučíš, tak Ty pomůžeš nám.
Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
Perspektivní zaměstnání, zázemí a stabilitu rychle rostoucí společnosti
Zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na zkušenostech - u nás víte na čem jste a co čekat, žádné lži ani skryté manipulace.

První kontakt e-mailem.

Pracoviště: Brtnice, Brtnice
Datum nástupu: 01.04.2024
Mzda: 20 000 - 25 000 Kč/měs.
Počet míst: 4
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.