Informace o pracovním místě

Náplň práce

údržba a opravy strojů a zařízení (elektroniku i mechaniku)
pracovat na preventivních údržbových činnostech strojů a minimalizovat jejich odstávky ve výrobě
drobné elektroinstalace a provozní opravy v rámci ostatních technických zařízení firmy

Požadujeme

máte výuční list v oboru mechatronik, elektromechanik nebo elektronik
orientujete se v technické dokumentaci
můžete se pochlubit vyhláškou 50/1978 Sb., §6 a vyšší
umíte diagnostikovat závady strojů a zařízení (CNC stroje, manipulátory,
vrtačky, kompresory a další)
nebojíte se práce ve třísměnném provozu

Nabízíme

náborový příspěvek 100.000 Kč
pracovní dobu 7,5 hodiny denně
5 týdnů dovolené
benefitní program Cafeterie pro osobní rozvoj, zdraví a volnočasové aktivity
příspěvek na dopravu
příspěvek na penzijní připojištění
firemní jídelnu s dotovaným stravováním
zvýhodněný mobilní tarif pro zaměstnance a rodinné příslušníky

Datum nástupu: 22.04.2024
Mzda: 30 000 - 40 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské
Firma: SIMIX GROUP s.r.o.
Zadavatel: Nábory Simix Group
Lokalita: Chotěboř
SIMIX GROUP s.r.o.

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.