Informace o pracovním místě

Náplň práce:
-oprava karoserií a skříní motorových vozidel/autobusů
-odborné klempířské práce na vozidlech
-demontáž a montáž jednotlivých skupin a podskupin a částí motorových vozidel
-opravy a úpravy jednotlivých motorových vozidel a karoserie
-svařování obloukem v ochranné atmosféře
-vyrovnávání a broušení karoserie
Požadavky na pozici:
-požadované min. vzdělání: ukončené střední odborné vzdělání – vyučen v oboru autoklempíř/karosář/automechanik
-praxe na pozici automechanik výhodou, ale ani čerstvým absolventům dveře nezavíráme
-řidičský průkaz skupiny B, skupina D výhodou
-manuální zručnost, spolehlivost, přesnost, samostatnost, odpovědnost při plnění úkolů, smysl pro detail, proaktivní přístup
Zaměstnanecké výhody5):
fond pracovní doby 37,5 hod./týden
5 týdnů dovolené
jízdní výhody pro rodinné příslušníky
stravné 100,-Kč plně hrazené zaměstnavatelem, příspěvek 600,- do Cafeterie
příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, pojištění odpovědnosti za škody z výkonu povolání – plně hrazené zaměstnavatelem
měsíční osobní ohodnocení a další odměny
Kontakt: e-mailem, telefonicky

Pracoviště: Ústí nad Labem, Ústí nad Labem
Datum nástupu: 01.06.2024
Mzda: 27 000 - 33 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.