Informace o pracovním místě

Nabídka volných míst ve služebním poměru

Požadovaná profese: ASISTENT - HASIČ

Místo služebního působiště: všechny okresy Ústeckého kraje

Požadavky

-občanství České republiky,

-minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou v libovolném oboru,

-trestní bezúhonnost,

-zdravotní, osobnostní a fyzická způsobilost,

-vhodné i pro absolventy.

Hlavní náplň služební činnosti

-provádění složitých hasebních a záchranných prací při zásahu s využitím odborností získaných ve specializačních kurzech,

-kontrola a údržba technických a věcných prostředků,

-provádění pravidelné odborné a fyzické přípravy.

Nabízíme

-zajímavou práci v profesionálním hasičském záchranném sboru, jehož hlavním úkolem je chránit životy a zdraví obyvatel, životní prostředí, zvířata a majetek před požáry a jinými mimořádnými událostmi a krizovými situacemi,

-stabilitu, jistotu a dlouhodobou perspektivu, stálý růst služebního příjmu,

-služební poměr, který je upraven zákonem č. 361/2003 Sb. o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů, v platném znění,

-směnný provoz (24 hodinové služby + 2 dny volna po směně (20 dní volna měsíčně)),

-6 týdnů dovolené,

-neustálý profesní rozvoj,

-platové zařazení při přijetí ve 2. tarifní třídě (rozpětí platového tarifu ve 2. tarifní třídě: od 27.580,- Kč do 39.930,- Kč, podle započitatelné praxe) po absolvování vstupního odborného kurzu zařazení do 3. tarifní třídy (NV č. 419/2022 Sb.),

-rozpětí platového tarifu ve 2. tarifní třídě: od 27.580,- Kč do 39.930,- Kč, podle započitatelné praxe,

k tomu:

-zvláštní (rizikový) příplatek ve výši 3.800,- Kč,

-příplatek za používání dýchací techniky ve výši 500,- Kč,

-odměna za služební pohotovost cca ve výši 4.500 - 6.500,- Kč,

-rozpětí platového tarifu ve 3. tarifní třídě (po absolvování odborného výcviku): od 27.900,- Kč do 40.520,- Kč, podle započitatelné praxe,

k tomu:

-zvláštní (rizikový) příplatek ve výši 5.600,- Kč,

-odměna za služební pohotovost cca ve výši 6.500 - 8.000,- Kč,

-možnost osobního příplatku po zapracování

Výhody: Příspěvek na stravování - Gastropass card, penzijní připojištění.

Doklady, které uchazeč doloží

-strukturovaný životopis zaměřený zejména na předchozí průběh zaměstnání a schopnosti uchazeče, včetně kontaktní adresy a telefonu a popř. emailu,

-kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,

-vyplněný formulář "Prohlášení uchazeče o přijetí do služebního poměru" (naleznete na webu HZS Ústeckého kraje pod záložkou Kariéra/Volná místa/Dokumenty k přijímacímu řízení),

-dotazy k přijímacímu řízení nebo k náplni služební činnosti směřujte na tel.:, plk. Ing. Tereza Burianová.

Výše uvedené doklady doručte písemně na adresu

Krajské ředitelství HZS Ústeckého kraje

Horova 1340/10

400 01 Ústí nad Labem

nebo emailem na adresu:

Volné od: Ihned

V souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, a zákonem č. 111/2019 Sb., kterým se mění některé zákony v souvislosti s přijet

Pracoviště: Ústí nad Labem, Ústí nad Labem
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 37 380 - 49 730 Kč/měs.
Počet míst: 7
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓