Náplň práce: práce se strojním zařízením řeznictví při výrobě sortimentu dle technologických postupů a norem , spolupráce při příjmu masa a surovin pro výrobu, bourání masa dle stanovených technologických postupů, zpracování masa do kuchyňské úpravy dle stanovených technologických postupů, příprava řeznických výrobků a polotovarů dle stanovených technologických postupů a norem,tepelné a další technologické zpracování výrobků dle technologických postupů a norem, ukládání hotových výrobků na stojany a do prostor lednic, příprava surovin a polotovarů pro výrobu.

Požadujeme: základní vzdělání.

Nabízíme:stravenky, občerstvení k dispozici během pracovní doby, zaměstnanecké slevy, 13.plat.

Kontakt: hlásit se na e-mail nebo telefonicky.

Pracoviště: Trmice, Trmice
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 25 000 - 30 000 Kč/měs.
Počet míst: 3
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓