Informace o pracovním místě

Náplň práce:
- Výměnář: instalace sádrových forem, údržba vozíků a přípravků pro sádrové formy.
Pracovní doba:
- Výměnář: krátký / dlouhý týden 9,5 hod. / 11,5 hod.
Požadujeme:
- Chuť se učit nové věci
- Samostatnost, zručnost
- Velmi dobrou fyzickou kondici
Nabízíme:
- Nástupní mzda s příplatky cca 32 000 Kč
- Po zkušební době měsíční prémie až 15 % ze základní mzdy
- 13. plat ve výši 1 tarifního výdělku, týden dovolené navíc, sick days
- Náborový příspěvek až 10 000 Kč po roce zaměstnání
- Definovaný plán rozvoje k dosažení mzdového postupu
- Bohatý sociální program - osobní účet Pluxee, příspěvky na penzijní spoření, příspěvky na dětskou rekreaci, rehabilitační program, příspěvky na závodní stravování, odměny za pracovní výročí a jiné

Pracoviště: Teplice, Teplice
Datum nástupu: 01.06.2024
Mzda: 32 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!