Informace o pracovním místě

Hlavní náplň práce:
Zabezpečení provozuschopnosti výrobních zařízení (lisů, atd.). Preventivní údržba, drobné zamečnictví jako je úprava dílů, atd. Zodpovědnost za celý areál a ostatní údržbáře.
Požadujeme vyučení strojním zámečníkem, popřípadně podobné technické profese.
Minimálně 5 let zkušeností s údržbou v průmyslové výrobě. Svářečské zkoušky výhodou, zkoušky na provoz plynových kotlů.
Pracovní doba od 6:00h do 14:00h
Nabízíme zázemí stabilní a prosperující firmy - česká výroba pro tuzemské i zahraníční zákazníky Motivující systém odměňování a benefitů (osobní ohodnocení, mimořádné odměny)
Menší kolektiv lidí. Týden dovolené navíc
Mzda od 35 000 Kč / měsíc - v závislosti na zkušenostech a schopnostech jednotlivce.

Pracoviště: Újezdeček, Újezdeček
Datum nástupu: 01.04.2024
Mzda: 35 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓