Informace o pracovním místě

POPIS PRACOVNÍ POZICE:

- Práce s CNC frézkou, soustruhem, horizontální vyvrtávačkou

- Určení parametrů řezu a sestavení nástrojů a materiálu pro prac. proces

- Výroba na základě stanovených technologických postupů

- Vedení deníků údržby stroje

- Práce spojená s povinností kontroly výrobků a odpovědností za kvalitu a efektivitu výroby

- Práce v kolektivu a ochota předávat své zkušenosti ostatním

POŽADAVKY:

- Praxe v oboru výhodou

- Znalost českého jazyka

- Základní znalost technologie obrábění kovů

- Základní znalost programování

- Znalost systému Heidenhain nebo Fanuc

- Ochota pracovat ve směnném provozu

NABÍZÍME:

- 25 dní dovolené

- Vzdělávací kurzy a školení / možnost osobního růstu

- Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

- Zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinu

- Závodní stravování

- Denní nákup svačin/ občerstvení na pracovišti

- Soda bar a nápojový automat na pracovišti

- Firemní fitness

- Firemní a teambuildingové akce

- Odměna za doporučení nového kolegy

V případě zájmu nás prosím kontaktujte telefonicky od PO do PÁ v době od 8:00 do 15:00 hodin, nebo e-mailem.

Pracoviště: Teplice, Teplice
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 25 000 - 45 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓