Máte rádi maso a umíte vzít za práci? Přidejte se do našeho týmu NOVÁK MASO - UZENINY s.r.o. na pozici Přípravář/ka masa. Aktuálně sháníme posily do prodejny v Krupce (prodejna se nachází v objektu Penny Marketu)

Nabízíme:

" Práci ve stabilní české společnosti

" Na prodejně bez řezníka - ranní směny

" Odměnu za práci o víkendech a svátcích

" Odměnu za odpracované roky

" Výhodné zaměstnanecké nákupy masa

" Příspěvek na stravování ve mzdě

" Lázně

" Příspěvek na penzijní připojištění

" Příspěvek na aktivity - program Multisport

" Odpovídající finanční ohodnocení

Náplň práce:

" Zpracovat bourané maso, kterým doplníš pult

" Práce s mletým masem a výroba polotovarů - vše podle našich receptur

" Připravit polotovary do teplého pultu (ochucení a zamíchání mletého masa na karbanátky, sekanou.., naložit vepřové maso na výpečky, nakořenit kuřata atp.)

" Porcování kuřat - zaučíme

" Úklid a sanitace pracoviště

Po této přípravě následuje prodej a obsluha zákazníků na prodejně.

Co od tebe očekáváme?

" Pozice je vhodná pro šikovné kuchaře/ky nebo kohokoliv s kladným vztahem k masu.

" Hledáme zručného a pečlivého kolegu/gyni zapáleného do práce s masem a jeho úpravy.

" Rádi tě vše naučíme na prodejně

Zaměstnanecké výhody:

" Multisport kartu

" Zvyšování mzdy na základě odpracovaných roků

" Odměna za výročí narozenin

" Lázně

" Zaškolení na prodejně

Pracoviště: Krupka, Krupka
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 24 500 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓