Informace o pracovním místě

TECHNICI ÚDRŽBY
Požadavky povinné:
- Anglický jazyk plynně (min. úroveň B2)
- řidičský průkaz skupiny B
- uživatelská znalost základních počítačových programů Microsoft Outlook, Excel a Word
- předchozí praxe v údržbě strojů na výrobu výrobků z buničiny v délce 1 rok
- vzdělání technického směru
- odpovědnost a flexibilita
Popis pozice:
- Zaměstnanec bude konat práci jako technik údržby a samostatně provádět údržbu a opravy strojního zařízení v novém závodě zaměstnavatele na výrobu výrobků z buničiny. Jedná se o technickou pozici, při které se ale vyžaduje komunikace s nadřízenými v anglickém jazyce.
Zaměstnanecké výhody: Perspektiva dlouhodobého zaměstnání, dobré pracovní ohodnocení, možnost růstu mzdového ohodnocení.
HLÁSIT SE: v případě zájmu zaslat životopis, JUDr. Jiří Jaroš, Ph.D., tel.:, e-mail:

Pracoviště: Havraň, Havraň
Datum nástupu: 02.04.2024
Mzda: 25 000 - 35 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.