Informace o pracovním místě

ELEKTROMECHANIK/-IČKA
Popis pozice:
- Údržba a opravy spínacích přístrojů VN a VVN
- Specializovaná diagnostika spínacích přístrojů VN a VVN
- Spolupráce s realizační složkou firmy
Požadujeme
- Vzdělání SOŠ (výuční list), obor elektromechanik
- Doklad o složení zkoušky dle NV 194/2022 Sb. (minimálně §6)
- Zkušenosti v oblasti elektrotechniky a energetiky
- Řidičský průkaz skupiny B výhodou
Nabízíme
- Dobré mzdové ohodnocení dle praxe a zkušeností
- Kompletní zaučení a podpora kolegů
- Roční bonus dle hospodářského výsledku firmy
Pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok, následně na dobu neurčitou
Zaměstnanecké výhody: Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů
HLÁSIT SE: Ševčíková Pavlína, tel.:, e-mail: - v případě zájmu zaslat životopis mailem (k projednání doporučenky zaslat životopis mailem a domluvit se na potvrzení)

Pracoviště: Litvínov, Litvínov
Datum nástupu: 01.07.2024
Mzda: 30 000 - 45 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓