Informace o pracovním místě

SAMOSTANÁ/-Ý ÚČETNÍ

Pracovní náplň:

- Kompletní zpracování účetnictví společnosti - podvojné účetnictví

- Zadávání mezd

- Majetkové účetnictví

- Reporty pro vedení společnosti

- Personalistika

- Administrativní práce

Požadujeme:

- Minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru

- Velmi dobrá znalost podvojného účetnictví

- Dobrá znalost mzdové agendy, dobrá znalost skladového hospodářství

- Praxe v oboru min. 5 let

- Schopnost reportingu managementu společnosti

- Znalost legislativy v dané oblasti

- Práce s PC - MS Office - zejména Excel - velmi dobře uživatelsky

- Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, odpovědnost

- Schopnost pracovat v týmu

Nabízíme:

- Zázemí stabilní a silné společnosti

- Dobré finanční ohodnocení (fixní plat a osobní ohodnocení)

- Zodpovědnou perspektivní práci ve stabilní dynamické společnosti

- Práci v menším kolektivu

- Možnost seberealizace a samostatné práce

- Příjemné pracovní prostředí

HLÁSIT SE: zaslat životopis na e-mail: - zaměstnavatel se Vám ozve zpět

Pracoviště: Litvínov, Litvínov
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 30 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Sdílejte pracovní nabídku...