Informace o pracovním místě

Co od Vás očekáváme? Jaké znalosti hledáme?
mít chuť pracovat ve směnném nepřetržitém provozu (práce na 12hodinové směny: 2 dny volno, 2 dny ranní, 2 dny volno, 2 dny noční - takto opakující se cyklus)
výhodou je zkušenost s obsluhou vysokozdvižných vozíků
zkušenost v obdobném provozu velkou výhodou
manuální zručnost, smysl pro detail a pečlivost
samostatný přístup a odpovědnost
Co budete dělat? Za co budete odpovědný/á?
dbát o řádné zacházení s materiálem a zajišťovat podklady pro přesnou evidenci skladovaného materiálu pro skladníka
přebírat pro skladovaní materiál, ochranné pomůcky, polotovary a náhradní díly pro údržbu strojů a zařízení
podle pokynů (i zastupujícího) disponenta skladu připravovat expedici výrobků, polotovarů k anodizaci a řešení jejich návratu ke konečnému stadardnímu příjmu
skladovat spotřební materiál, vydávat nástroje v nepřítomnosti disponenta skladu
řídit se procedurami a pracovními instrukcemi v souladu s požadavky normy ISO/TS 16949
dodržovat bezpečnostní předpisy a ostatní nařízení firmy
provádět další skladovací činnosti dle pokynů nadřízeného a pracovat v týmu
Co Vám můžeme nabídnout?
nástup možný kdykoliv
pracovní smlouva na dobu určitou
práce ve směnném nepřetržitém provozu (12hod. směny)
nadstandardní příplatky za práci v noci a o víkendech
pět týdnů dovolené
pracoviště v Průmyslové zóně Louny
dovolená 25 dní
příspěvek na penzijní připojištění
příspěvek na čištění pracovního oblečení
příspěvek na stravu + stravenkový paušál
půlroční bonus dle firemních pravidel
bonusový systém E-Cafeterie (Edenred)
odměny a příspěvky u příležitosti životních a pracovních výročí a událostí
firemní akce pro zaměstnance
věrností bonusy za odpracované roky ve firmě
čisté prostředí
uvedena hrubá měsíční mzda/hrubý měsíční příjem
kontakt: e-mail:

Pracoviště: Cítoliby, Cítoliby
Datum nástupu: 01.06.2024
Mzda: 26 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓