do naší společnosti hledáme posilu na pozici grafička/grafik
Základním předpokladem je kladný vztah k oboru, slušné vystupování a orientace při práci s počítačem - konkrétně Windows, CorelDraw, Adobe Illustrator, Photoshop (případně jakýkoliv jiný grafický program s vektorovou grafikou), praxe není podmínkou, zaučíme, vhodné i pro absolventy
Náplň práce: komunikace se zákazníky a dodavateli, grafické náhledy, tisková data, výroba reklamy - řezaná grafika, velkoformátový tisk
práce především u PC, příležitostně fyzicky nenáročná výpomoc v terénu (zaměřování a fotografování vozidel či prostor pro umístění reklamy u zákazníků. posila k ruce při montážích), vše ale dle dohody
práci s řezacím plotrem a obsluhu příslušného SW zaučíme
případná kreativita vítána, ovšem není podmínkou. Povaha běžných zakázek ve firmě to většinou nevyžaduje
Řidičský průkaz sk. B výhodou
Nebojte se zaslat svůj životopis, či nějaké info o sobě. rádi Vás pozveme na neformální osobní pohovor, kde si osobně povíme, co od Vás očekáváme my a co od práce očekáváte vy
nabízíme: odpovídající platové ohodnocení, pevnou pracovní dobu od 8,00 do 16,00 hodin vč. pauzy na oběd (víkendy a svátky vždy volné)
nástup od 1.května 2023 nebo dle dohody
kontakt:

Pracoviště: Louny, Louny
Datum nástupu: 02.05.2024
Mzda: 21 300 - 30 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓