Informace o pracovním místě

Náplň práce:
administrativní podpora hlavní účetní.

Požadujeme:
ÚSO vzdělání, nejlépe ekonomického zaměření,
základní znalosti účetnictví,
částečná znalost anglického jazyka.

Výhodou (není podmínkou):
praxe v oboru (znalost českých účetních standardů a účetních principů).

Nabízíme:
práci ve stabilní firmě,
pružnou pracovní dobu,
stravenky, unišeky, mobilní telefon i k soukromému použití, měsíční bonus za docházku,
vzdělávání, kurzy a školení,
možnost práce na zkrácený úvazek,
platové ohodnocení dohodou.

Přivítáme kolegyni/kolegu loajální/ho, dynamického přátelského a učenlivého se smyslem pro humor.

Nástup možný od 1. 8. 2024. Způsob kontaktování zaměstnavatele: strukturovaný životopis posílejte na e-mail: do 15. 7. 2024. Kontaktní osoba pro uchazeče: Dana Šlosserová.

Pracoviště: Terezín, Terezín
Datum nástupu: 01.08.2024
Mzda: 23 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓