Informace o pracovním místě

Náplň práce:

" obchodní referent/ka zajišťuje činnosti na obchodním oddělení společnosti vyrábějící veterinární léčivé přípravky,

" administrativně-organizační podpora pro smluvní distributory léčiv,

" evidence obchodních případů (realizace objednávek a následného exportu zboží),

" udržování vztahů a komunikace s obchodními partnery,

" úzká spolupráce s kolegy (výrobní středisko, apod.)

Požadujeme:

minimálně SŠ vzdělání s maturitou,

znalost AJ na komunikativní úrovni, včetně psané formy,

aktivní řidič/ka (skupina B),

znalost práce na PC (MS Office - Outlook, Word, Excel),

dobré komunikační a organizační schopnosti,

Výhodou (není podmínkou):

povědomí o logistice.

Nabízíme:

možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu (pracovat na svém rozvoji v rámci oboru).

Zaměstnanecké výhody:

příspěvek na stravování, měsíční bonus za docházku, služební telefon.

Nástup možný od 2. května 2024. Způsob kontaktování zaměstnavatele: strukturovaný životopis na e-mail: kontaktní osoba pro uchazeče: Zdeňka Kondrátová (Pluhařová), tel: , nebo na email: Helena Zlochová, telefon: .

Pracoviště: Terezín, Terezín
Datum nástupu: 02.05.2024
Mzda: 25 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓