Informace o pracovním místě

Stručná náplň pozice:
- Účtování příjmů a výdajů souvisejících se správou bytových a nebytových prostor;
- Účtování záznamů PAP;
- Výkon veřejnosprávní kontroly dle plánu kontrol.

Požadavky:
- minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou;
- praxe vedení podvojného účetnictví;
- znalost práce na PC (MS Office - Word, Excel);
- základní znalost problematiky DPH;
- organizační a komunikační schopnosti, flexibilita, spolehlivost;
- znalost hospodaření obcí výhodou;
- praxe ve veřejné správě výhodou;
- zvláštní odborná způsobilost výhodou, (povinnost složit zkoušku do 18 měsíců od uzavření pracovního poměru);
- znalost programu GINIS výhodou.

Písemná přihláška musí obsahovat:
- jméno, příjmení a titul uchazeče;
- datum a místo narození, státní příslušnost uchazeče;
- číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana;
- místo trvalého pobytu uchazeče;
- datum a podpis uchazeče;
- kontaktní spojení.

K přihlášce připojte tyto doklady:
- ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání;
- životopis, ve kterém uveďte údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností;
- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (originál, nebo ověřená kopie);
- případné další doklady prokazující odbornou znalost a dovednost.

Předpokládaný termín nástupu: dohodou
Místo výkonu práce: město Štětí
Pracovní poměr: na dobu neurčitou
Platové zařazení: dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě ve znění pozdějších předpisů - platová třída 10

Lhůta pro podání přihlášek
Přihlášku s uvedenými doklady zasílejte doporučeně do 22.05.2024 na adresu: Městský úřad Štětí, k rukám tajemníka MěÚ Štětí, Mírové náměstí 163, 411 08 Štětí.
Obálku označte: "NEOTVÍRAT - VŘ - ÚČETNÍ, VEŘEJNOSPRÁVNÍ KONTROLA".
Zaměstnanecké výhody :25 dní dovolené, stravenky, cafeteria, penzijní připojištění, sick days
Přihlášku se stejným označením obálky je možné doručit osobně do podatelny Městského úřadu Štětí, Mírové náměstí 163, do 22.05.2024 do 17.00 hodin.

Bližší informace k pracovní pozici: Ing. Ladislav Balatý,,

kompletně na www.steti.cz

Pracoviště: Štětí, Štětí
Datum nástupu: 01.07.2024
Mzda: 25 000 - 35 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓