Informace o pracovním místě

Stručná náplň pozice:

- propagace města Štětí, vytváření tiskových zpráv, komunikace s veřejností a institucemi, správa sociálních sítí města;

- samostatné vyhledávání a zpracovávání vhodných témat, rešerší, příprava podkladů pro informační a propagační materiály a kampaně.

Předpoklady pro vznik pracovního poměru:

fyzická osoba, která:

- je státním občanem České republiky, případně fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt;

- dosáhla věku 18 let, je svéprávná, je bezúhonná;

- ovládá jednací jazyk a splňuje další podmínky pro výkon správních činností stanovené zvláštním právním předpisem.

Požadavky na uchazeče:

- vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání;

- výborné komunikační schopnosti (slovem i písmem);

- výborná znalost prostředí a praxe s používáním sociálních sítí;

- výborná znalost práce na PC, včetně grafického software;

- kreativita, časová flexibilita, odolnost vůči stresu;

- řidičské oprávnění skupiny "B" - aktivní řidič / řidička.

Písemná přihláška musí obsahovat:

- jméno, příjmení a titul uchazeče;

- datum a místo narození, státní příslušnost uchazeče;

- místo trvalého pobytu uchazeče;

- datum a podpis uchazeče;

- kontaktní spojení.

K přihlášce připojte tyto doklady:

- ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání;

- životopis, ve kterém uveďte údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech;

- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (originál, nebo ověřená kopie);

- případné další doklady prokazující Vaše znalosti a dovednosti.

Předpokládaný termín nástupu: 01.06.2024, následně dohodou.

Místo výkonu práce: město Štětí

Pracovní poměr: na dobu neurčitou

Platové zařazení: dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě ve znění pozdějších předpisů - platová třída 10

Přihlášku s uvedenými doklady zasílejte doporučeně do 07.05.2024 na adresu: Městský úřad Štětí, k rukám tajemníka MěÚ Štětí, Mírové náměstí 163, 411 08 Štětí.

Obálku označte: "NEOTVÍRAT - VŘ - PR / Komunikace".

25 dní dovolené, stravenky, Cafeteria, penzijní připojištění, sick days

Přihlášku se stejným označením obálky je možné doručit osobně do podatelny Městského úřadu Štětí, Mírové náměstí 163, do 07.05.2024 do 15:00 hodin.

Jak se přihlásit do výběrového řízení, co a jak doložit, najdete kompletně na www.steti.cz.

Pracoviště: Štětí, Štětí
Datum nástupu: 01.06.2024
Mzda: 24 000 - 34 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓