Informace o pracovním místě

Stručná náplň pozice:

- sociální práce zaměřená na jednotlivce, rodiny a skupiny se zvýšeným rizikem sociálního vyloučení nebo výskytem problémů v osobním nebo sociálním vývoji;

- provádění komplexního sociálního šetření ve vyloučených lokalitách nebo obdobně ohroženém prostředí, jeho odborná analýza, poskytování odborného sociálního poradenství a tvorba individuálních plánů v jeho rámci;

- depistážní činnost.

Požadavky:

- vysokoškolské vzdělání minimálně v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání;

- odborná způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, v platném znění;

- zvláštní odborná způsobilost výhodou;

- řidičské oprávnění skupiny "B";

- praxe ve veřejné správě výhodou;

- praxe v sociálních službách výhodou;

- organizační a komunikační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, schopnost práce v kolektivu, vysoké pracovní nasazení;

- dobrá znalost práce na PC.

K přihlášce připojte tyto doklady:

- ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání;

- životopis, ve kterém uveďte údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností;

- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (originál, nebo ověřená kopie);

- případné další doklady prokazující odborné znalosti a dovednosti.

Předpokládaný termín nástupu: ihned, případně dohodou

Místo výkonu práce: město Štětí

Pracovní poměr: na dobu neurčitou

Platové zařazení: dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě ve znění pozdějších předpisů - platová třída 11.

Výše nástupního platu záleží na délce praxe. Plat se po zkušební době zvyšuje o osobní příplatek.

Přihlášku s uvedenými doklady zašlete doporučeně do 22.04.2024 na adresu: Městský úřad Štětí, k rukám tajemníka MěÚ Štětí, Mírové náměstí 163, 411 08 Štětí.

Obálku označte: "NEOTVÍRAT - VŘ - SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK ".

Přihlášku se stejným označením obálky je možné doručit osobně do podatelny Městského úřadu Štětí, Mírové náměstí 163, do 30.4.2024 do 17:00.

Bližší informace k pracovní pozici: Mgr. Pavla Lípová tel:.

Jak se přihlásit do výběrového řízení, co a jak doložit, najdete kompletně na www.steti.cz.

Zaměstnanecké výhody : 25 dní dovolené, stravenky, Cafeteria, penzijní připojištění, sick days

Pracoviště: Štětí, Štětí
Datum nástupu: 01.07.2024
Mzda: 25 000 - 37 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓