Informace o pracovním místě

Pracovní náplň - především:
" monitoring veškeré činnosti na městském úřadě a jeho organizace a řízení jejich mediální komunikace a politiky. Vystupování jménem města v médiích
" psaní tiskových zpráv (TZ) a dohled na jejich konečnou podobu. Kontrola zejména jejich úrovně, jazyková korektura, věcné správnosti. Rozesílání TZ médiím
" příprava a vedení tiskových konferencí
" dohled nad konečnou podobou tiskových materiálů, které jsou prezentovány veřejnosti. Zajištění korektury důležitých textů.
" vytváření a udržování kvalitního seznamu novinářů. Navazování dobrých vztahů s novináři.
" podílení se na vydávání novin, letáků a dalších tiskovin, které město Lovosice vydává
" z pozice šéfredaktora vedení redakční rady a radničního zpravodaje "Lovosický dnešek".
" správa webových stránek města (aktualizace obsahu, textů a fotografií, dohlížení nad jejich funkčností)
" správa stránek na sociálních sítích, včetně jejich aktualizace, odpovědí na dotazy atd.
" vytváření mediální strategie k jednotlivým projektům, kampaním a programům. Pomoc při přípravě nejrůznějších akcí a organizace jejich mediálního zajištění.

Požadavky:
" vysokoškolské vzdělání nebo vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou
" výborná znalost ČJ, praxe v oboru výhodou
" velmi dobrá úroveň minimálně jednoho světového jazyka výhodou
" schopnost pracovat v zátěžových situacích, samostatnost v rozhodování, práce v kolektivu, zodpovědnost, flexibilita, asertivita, kreativita a cit pro tvorbu textu
" velmi dobré vyjadřovací schopnosti v písemném i mluveném projevu, organizační a řídící schopnosti
" uživatelská znalost práce na PC (MS Windows, MS Office, tvorba www. stránek)
" řidičský průkaz skupiny "B",
" pozitivní a proaktivní přístup k řešení pracovních úkolů
" státní občanství ČR nebo cizí státní příslušník s trvalým pobytem v ČR
" plná svéprávnost
" bezúhonnost
" zdravotní způsobilost

Přihláška musí obsahovat:
" jméno, příjmení, titul
" datum a místo narození
" státní příslušnost
" místo trvalého pobytu
" číslo OP nebo dokladu o povolení k trvalému pobytu (u cizích státních příslušníků)
" datum a podpis (+ kontakt - číslo telefonu, e-mail)

a přílohy:
" profesní životopis zaměřený na průběh dosavadní praxe, odborné znalosti a dovednosti
" motivační dopis - osobní pohled, proč se uchazeč uchází o danou pozici
" výpis z evidence Rejstříku trestů (starý nejvýše 3 měsíce)
" ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
" koncepce rozvoje prezentace a PR města Lovosice (max. 3 normostrany)

Přihlášky podávejte písemně do 30.04.2024 na poštovní adresu: Městský úřad Lovosice, Školní 407/2, 410 02 Lovosice, tak, aby byla doručena na MěÚ do 30.04.2024, nebo osobně na podatelnu Městského úřadu Lovosice do 30.04.2024 do 15:00 hodin.

Na obálce vyznačí: "NEOTVÍRAT - výběrové řízení - tiskový/tisková mluvčí"

Bližší informace poskytne kontaktní osoba.

Pracoviště: Lovosice, Lovosice
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 23 390 - 34 370 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓