Informace o pracovním místě

NÁPLŇ PRÁCE:

o zodpovídá za přípravu výroby na AOI automatech

o obsluhuje výrobní zařízení a zodpovídá za kvalitu procesu výroby

POŽADAVKY:

o zkušenosti s pájením

o základní znalost IPC standardu

o základní znalost práce na PC

o manuální zručnost

NABÍZÍME:

o stabilní zázemí v mezinárodní společnosti napojené na prestižní skupinu Toyota Group, v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu

o odpovídající školení

o příležitost profesního a karierního růstu

o férová firemní kultura

o zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená navíc, závodní lékařská péče, příspěvky na rehabilitaci)

o mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti a významu práce

Zaměstnanecké výhody: zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená navíc, závodní lékařská péče, příspěvky na rehabilitaci)

Způsob prvního kontaktu: e-mailem, nebo výběrové řízení každý čtvrtek v 9.00h.

Pracoviště: Lovosice, Lovosice
Datum nástupu: 01.04.2024
Mzda: 31 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓