Informace o pracovním místě

Náplň práce:
administrativní práce v programu soudního exekutora, řešení svěřené agendy exekučních spisů
Požadujeme:
min. středoškolské vzdělání, chuť přistupovat k práci aktivně, logické uvažování, schopnost samostatně se rozhodnout, pečlivost a zodpovědný přístup, počítačové znalosti - MS Office (Excel, Word, Outlook), bezúhonnost. Zkušenosti v administrativě výhodou.
Nabízíme:
práci na plný úvazek v přátelském kolektivu a v příjemném pracovním prostředí u stabilního zaměstnavatele, motivující finanční ohodnocení složené z fixní a bonusové složky, po zaučení navýšení mzdy - zařazení do měsíčního motivačního programu finančních odměn.
Zaměstnanecké benefity - flexibilní začátek a konec pracovní doby, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, finanční bonusy za odvedenou práci, půlroční odměny.
Nástup možný ihned.
Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete nám profesní životopis spolu s krátkým shrnutím Vašich dosavadních zkušeností a důvodů, které Vás motivují pracovat s námi, na e-mail:

Pracoviště: Litoměřice, Litoměřice
Datum nástupu: 16.05.2024
Mzda: 25 000 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!