Hledáme Koordinátora údržby zeleně a správce firemního areálu.

Staňte se klíčovým členem našeho týmu a zaujměte pozici, kde se můžete naplno věnovat koordinaci a správě zeleně, stejně jako celkovému chodu firemního areálu. Pokud jste aktivní řidič s platným řidičským průkazem a máte rádi, když je vaše práce dobře odvedena, připojte se k nám.

Jaká bude vaše pracovní náplň:
- Organizace týmů a kontrola kvality práce v oblasti údržby zeleně.
- Zajištění, že všechny pracovní postupy jsou dodržovány a práce je vykonávána kvalitně.
- Správa techniky, zajištění její údržby a organizace převozů k opravám.
- Evidování docházky pracovníků a komunikace s určenými osobami o pracovních postupech.
- Vedení administrativy a fotodokumentace spojené s daným projektem.
- Ve dnech, kdy počasí neumožní práci na zeleni, bude Vaší náplní údržba firemního areálu a provádění drobných oprav a úprav.

Požadujeme

- Řidičský průkaz sk. B
- Čistý výpis z rejstříku trestů
- Znalost MS Office
- Samostatnost, spolehlivost, dochvilnost, flexibilitu a organizační schopnosti

Nabízíme

- Příjemné a neformální prostředí naší centrály
- Podporu od celého týmu
- Flexibilní pracovní dobu
- Hlavní pracovní poměr HPP
- Pracovní smlouvu a nástupní mzdu 20 000 - 25 000 Kč
- Mzdovou stabilitu a férové jednání
- Dlouhodobou spolupráci
- Veškeré vybavení – telefon, pc

Pracoviště: Děčín, Děčín
Datum nástupu: Dle domluvy
Mzda: 20 000 - 25 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Vhodné i pro: OSVČ
Min. vzdělání: Vyučen
Firma: JAMIKA CZ s.r.o.
Zadavatel: Michala Najbrtová
Lokalita: Děčín
Zavolat: Zobrazit kontakt 775423347
JAMIKA CZ s.r.o.

Sdílejte pracovní nabídku...